Seagate Externe harde schijf 4 TB USB A - STKP4000400
° Capaciteit: 4 TB
° Rotatiesnelheid: 5400 RPM
€ 107,43 107.43 EUR
Seagate Externe harde schijf 8 TB USB A - STKP8000400
° Capaciteit: 8 TB
° Rotatiesnelheid: 5400 RPM
€ 157,02 157.02 EUR
Logitech 'RALLY BAR MINI' (White)
° 6 beamforming microfoons
° 4k PTZ camera - 4 x zoom in HD
° HDMI in/out (1/2)
€ 2.479,00 2479.0 EUR
Logitech Large Room with Tap + Rally Plus + Intel NUC TAPRAPMSTINT
° LOGITECH RALLY PLUS:
-Briljante optics tot 5X optische zoom, digitaal versterkt tot 15X totale zoom
- 2 x Rally-luidsprekers
- 2 x Rally-microfoons

° LOGITECH TAP:
- Responsief 10,1” touchscreen
- HDMI-ingang voor onmiddellijk delen van content
€ 5.150,06 5150.06 EUR
Startech multi-mode fiber omvormer 1 Gbps MCMGBSCMM055
° Converteert 1000BASE-FX fiber naar 1000Base-TX koper
° Full duplex flow control
° Snelheid: 1 Gbps
€ 81,82 81.82000000000001 EUR
HPE LTO-7 Ultrium 15TB RW datacartridge NonCustom - C7977AN
° AES-256 Versleuteling
° Capaciteit: 15 TB
€ 1.156,20 1156.2 EUR
HPE LTO‑7 Ultrium 15TB Eco Case datacartridge, 20 stuks - C7977AH
° AES-256 Versleuteling
° Capaciteit: 15 TB
€ 1.073,55 1073.55 EUR
Tp-Link multi-mode SC fiber omvormer 100 Mbps - MC100CM
° Converteert 100BASE-FX fiber naar 100Base-TX koper
° Full duplex flow control
° Snelheid: 100 Mbps
€ 31,36 31.36 EUR
HP Laptoptas Renew Business 17.3" - 3E2U6AA
° 5 Compartimenten
° Doorgang voor Trolley handgreep
° RFID-Blokkerend compartiment
€ 33,05 33.05 EUR
€ 60,32 60.32 EUR
Epson EB-L735U 7000 WUXGA WITH LENSSHIFT
° WUXGA resolutie
° 7000 Lumen lichtopbrengst
° Fixed lens
€ 4.139,20 4139.2 EUR
€ 10,70 10.700000000000001 EUR
Startech USB-C - USB-A Adapter USB3.2 Gen1 - USB31CAADG
° USB-C naar USB-A adapter
° USB 3.2 gen 1
€ 10,74 10.74 EUR
€ 16,52 16.52 EUR
Ubiquiti UniFi 24 poort Switch Gen2 USW-24-POE
° 1 x 1.3" LCM color touchscreen with AR switch management
° 16 x GbE, 802.3at PoE+ RJ45 ports
° 8 x GbE RJ45 ports
° 2 x 1G SFP ports
° 95W total PoE supply
€ 404,13 € 380,16 380.16 EUR
StarTech USBA-C Kabel 1m USB3.0 - USB315AC1M
° Snelheid: 5 Gbps
° lengte: 1 m
€ 16,49 16.490000000000002 EUR
Microsoft Surface pen Zwart - EYV-00002
° 2 Knoppen
° Bluetooth 4.0
° 4096 Druk punten
€ 90,87 90.87 EUR
Startech Muurbeugel Video Wall draai & kantelbaar 45-70" Zwart - VIDWALLMNT
° Geschikt voor Schermen met een grootte van: 45" tot 70"
° maximale draaggewicht: 70 kg
° VESA 200x200mm- 600x400mm
° Draai & Kantelbaar
Not Available For Sale 0.0 EUR
StarTech KVM Switch Displayport 2 poorts USB2.0 - SV231DPDDUA2
° 2 Poorts Dubbele displayPort USB KVM-Switch
° Ingebouwde USB 2.0 Hub met 2 Poorten
° Tot 4K resolutie
€ 390,12 390.12 EUR